shadow_left
Logo
Shadow_R
   
Система НАССР Версия для печати Отправить на e-mail

"Актуальні питання впровадження системи НАССР"

     31 березня 2017 року МГО "Асоціація виробників, розробників та операторів ринку спеціальних харчовихи продуктів та лікувально-профілактичних косметичних засобів"  проведе семінар для операторів ринку на тему: "Актуальні питання впровадження системи НАССР"

Последнее обновление ( 23.03.2017 )
Продолжение...
 
PARAPHARMACEUTICALS & COSMETICS IN UKRAINE - 2016 Версия для печати Отправить на e-mail
4-й спеціалізований форум

     10 листопада 2016 року відбудеться 4-й спеціалізований форум "PARAPHARMACEUTICALS & COSMETICS IN UKRAINE - 2016", яку організовують компанії "Моріон" та "УкрКомЕкспо" разом із нашою Асоціацією. Зміни в законодавчих актах в Україні, що регулюють обіг харчової та косметичної продукції, стали наслідком гармонізації українського та європейського законодавства. У зв'язку з цим відбуваються значні зміни в регуляторних умовах з виробництва та обігу даної продукції на українському ринку. Саме питання законодавчої бази, регуляторних правил та процедур будуть головними питаннями обговорення на форумі. 
Последнее обновление ( 20.10.2016 )
Продолжение...
 
День підприємця Версия для печати Отправить на e-mail
    З нагоди Дня підприємця народний депутат України та Голова Всеукраїнського об'єднання малого та середнього бізнесу "Фортеця" Оксана Продан привітала нашу Асоціацію, як одного із активних членів об'єднання та нагородила Президента Асоціації Шевчук Олену почесною грамотою за вагомий внесок у розвиток підприємництва.
Последнее обновление ( 15.09.2016 )
Продолжение...
 
ТЕРМІНОВО ПОТРІБНА ВАША ДОПОМОГА!!! Версия для печати Отправить на e-mail

Последнее обновление ( 24.09.2016 )
 
Акція за збереження спрощеної системи оподаткування Версия для печати Отправить на e-mail


17 грудня 2015 року Верховна Рада України розглядає проект Закону України "Про створення конкурентних умов в оподаткуванні та стимулювання економічної діяльності в Україні" від 11.12.2015 реєстр. № 3630, яким Уряд хоче знищити спрощену систему оподаткування.

МГО "Асоціація виробників, розробників, операторів ринку спеціальних харчових продуктів та лікувально-профілактичних косметичних засобів" повністю підтримує Акцію "за збереження спрощеної системи оподаткування"  Всеукраїнського об'єднання малого та середнього бізнесу "Фортеця"  та  просить всіх підприємців виходити о 10:00 годині 17.12.2015 року до Верховної Ради України щоб зупинити прийняття проекту №3630!

 

 
Еще...