shadow_left
Logo
Shadow_R
   
IX Міжнародна виставка PHARMATechExpo

  

IX Міжнародна виставка обладнання та технологій для фармацевтичної промисловості PHARMATechExpo

17-19 жовтня 2018 року у ВЦ «КиївЕкспоПлаза» відбудеться IX Міжнародна виставка обладнання та технологій для фармацевтичної промисловості PHARMATechExpo

У чому її унікальність? Лише на цьому виставковому майданчику, єдиному в Україні, можна побачити, яким чином і за допомогою якого оснащення відбувається увесь процес "народження ліків": як отримують субстанцію і контролюють якість сировини, виробництва, пакування; як транспортують і зберігають препарати та ін.


Последнее обновление ( 11.09.2018 )
Продолжение...
 
Система НАССР

"Актуальні питання впровадження системи НАССР"

     31 березня 2017 року МГО "Асоціація виробників, розробників та операторів ринку спеціальних харчовихи продуктів та лікувально-профілактичних косметичних засобів"  проведе семінар для операторів ринку на тему: "Актуальні питання впровадження системи НАССР"

Последнее обновление ( 23.03.2017 )
Продолжение...
 
PARAPHARMACEUTICALS & COSMETICS IN UKRAINE - 2016
4-й спеціалізований форум

     10 листопада 2016 року відбудеться 4-й спеціалізований форум "PARAPHARMACEUTICALS & COSMETICS IN UKRAINE - 2016", яку організовують компанії "Моріон" та "УкрКомЕкспо" разом із нашою Асоціацією. Зміни в законодавчих актах в Україні, що регулюють обіг харчової та косметичної продукції, стали наслідком гармонізації українського та європейського законодавства. У зв'язку з цим відбуваються значні зміни в регуляторних умовах з виробництва та обігу даної продукції на українському ринку. Саме питання законодавчої бази, регуляторних правил та процедур будуть головними питаннями обговорення на форумі. 
Последнее обновление ( 20.10.2016 )
Продолжение...
 
День підприємця
    З нагоди Дня підприємця народний депутат України та Голова Всеукраїнського об'єднання малого та середнього бізнесу "Фортеця" Оксана Продан привітала нашу Асоціацію, як одного із активних членів об'єднання та нагородила Президента Асоціації Шевчук Олену почесною грамотою за вагомий внесок у розвиток підприємництва.
Последнее обновление ( 15.09.2016 )
Продолжение...
 
IX Міжнародна виставка LABComplEX

 


IX Міжнародна виставка LABComplEX. Аналітика. Лабораторія. Біотехнології.
HI-TECH – традиційне місце зустрічі лідерів лабораторної індустрії

18-20 жовтня 2016 року у ВЦ «КиївЕкспоПлаза» відбудеться IX Міжнародна виставка LABComplEX – головна подія лабораторної індустрії України, у рамках якої представлений весь спектр обладнання, технологій, спеціалізованих меблів, витратних матеріалів, а також комплекс послуг по створенню, оснащенню, модернізації всіх типів і видів лабораторій різних галузей промисловості, науково-дослідної сфери та медицини.


 

Последнее обновление ( 06.07.2016 )
Продолжение...